Hawaii

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Hawaii kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Hawaiis

Hawaii on isoleeritud vulkaaniline saarestik Vaikse ookeani keskosas. Saared on tuntud kaljude, juga, troopilise taimestiku ja kuldsete, punaste, mustade ja isegi roheliste liivarandade looduslike maastike poolest. Honolulu on pealinn ja see on kõige suurema rahvaarvuga linn ning see asub Oahus.

Nad on ka üks kahest riigist, kus Alaska ei kuulu nn külgnevatesse Ameerika Ühendriikidesse.

Saarte peamised saared on kaheksa: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui ja Hawaii saar. Viimane on ka suurim ja seda nimetatakse sageli "suureks saareks", et vältida segadust riigiga.

Hawaii on 50. Ameerika riik ja viimane riik, mis lisati 1959. aastal. Hawaii on ainus riik Ameerikas, mis koosneb täielikult saartest.

Saartel on veidi üle miljoni elaniku, see on 8. väikseim riik Ameerikas ja 11. kõige vähem rahvas.

Asjaolu, et elanikkond ei ole suur, võib olla tingitud osaliselt kõrgetest elukallidustest ja kõrgetest maksudest, mis on seotud Hawaiidega. Residendid maksavad ligi kolm korda riigi keskmisest.

Veebruaris teatas töö- ja töösuhete osakond, et Hawaii oli veebruaris lisanud 2300 töökohta ja töötuse määr 2,1%. See on üks madalaimaid töötuse määrasid riigis.

 Mida see kallite omaduste kombinatsioon Hawaiis müüa, kulukaid elamiskulusid ja väikest elanikkonda Hawaii kinnisvaraturul 2018. aastal? Kas see on turg ostukottidele või paradiisile, mida müüakse Havai müügiks? Kas Havai kinnisvaraturg sõidab olulise laine või on see katastroofi äärel?

100 USA suurlinnapiirkonna edetabelis oli Honolulu linn 67. kohal kohaliku müügi ja hinnatõusu poolest. Hiinas kasvas see hind 3,11% ja kasvas kinnisvara müügis 1,43% viimase aasta jooksul.

Hawaii müügihindade kinnisvara, ühepereelamute hinnad Oahus on 2016. aastast 2017. aastaks tõusnud 2,7% ja eksperdid ennustavad, et keskmine hind võib 2018. aastal tõusta.

Havai kinnisvaraturg on pikka aega olnud pideva tähistamise või näljahädas. See sobib suurepäraselt hämmastavale, müüdavate kinnistute otsimisele Hawaiis, kuid see võib sageli pakkuda vähe võimalusi teenistus- ja külalislahkustööstuses töötavale elanikkonnale. 2018. aasta võib muutuda, sest rohkem investoreid pöördub odavamate eluasemete pakkumiseks Hawaii omanduses olevate kinnistute poole, mis on väiksemad kui kaks ja kolmsada ruutmeetrit.

Havai parimad elupaigad on Honolulu, see on Hawaii suurim linn ja selle nimi tähendab "kaitstud sadamat" ning tal on mõningad kõrgeimad elamiskõlblikkuse tasemed riigis ja madala kuritegevuse tase. Linna positsioon võimaldab tal tegutseda ülejäänud saarte turismi väravaks.

 Paia on paljude Hawaiialaste lemmikpaik, sest see on vähem turistideks ja autentsemaks linnaks.

Väike Paia turg muudab keerulisemaks ennustada, et Honolulu turg, mis on kasvanud väikese, kuid pideva suurenemisega.

Hawaii tundub vabalt nautides veel ühe aasta püsivat kasvu Hawaii müügiks pakutavate kinnistute keskmiste väärtuste poolest ning see jääb üheks kõige kallimaks kohaks riigis.

  •  
    Liikumine Hawaii. Välismaalane ja elab Hawaiis

        Kes teie seast pole kunagi hetkeks unistanud oma elu veetmisest? Võib-olla ühes neist imelistest kohtadest, kus see on võimatu olla ekstaatiline. Ja kui me ütlesime teile, et kinnisvara ostmine ühes neist kohtadest võib osutuda igapäevase monotoonia lahenduseks? Jah, täna oleme Realigro's ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 10574

Müük Maja, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

4,309,822.98EUR
Müük
Maja

790 m²
Vähenes $ 8.000.000. Private avatavad marina / golf kogukonnas.
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB